yüksek tansiyon ve erektil disfonksiyon

Eğer yüksek tansiyon varsa, erektil disfonksiyon karşılaşabilirsiniz.

Yani, erektil disfonksiyon nedir ve ne zaman yardım istemelisiniz? Şimdi birkaç senaryoları düşünelim

1. iş yerinde uzun ve stresli bir günün ardından eve bir akşam gel. Eşiniz seks yapmak istiyor. Siz de istediğiniz düşünüyorum, ama ereksiyon bir sorun var. Eğer denemek dahaki sefere, her şey yolunda.

Bu durumda, senin sorunun muhtemelen nadiren olur sürece, tıbbi tedaviye gerek yoktur. daha sık gerçekleşmesi başlarsa, bu konuda doktorunuzla konuşmak isteyebilirsiniz.

Eğer seks çalıştığınızda 2. Bazen, sadece kısmen dik olsun. Sizin ereksiyon eşiniz girmek için yeterince sert değildir.

erektil disfonksiyon en ciddi vakalarda, bir adam hatta biraz dik almak mümkün değildir. Ancak bu durumun dereceleri vardır. Hatta hafif erektil disfonksiyon doktorunuzla tartışmaya değer.

3. Ön sevişme sırasında iyi bir ereksiyon elde edebilirsiniz, ancak cinsel ilişkiye başladıktan sonra onu kaybedersiniz.

Bu sizin ve eşiniz için çok sinir bozucu olabilir. Eğer sen erektil dysfuncton olabilir cinsel ilişki tamamlamak için yeterince uzun sürmez eğer, ereksiyon elde edebiliyoruz bile.

Erektil disfonksiyon tahmini% 80 nedeni fiziksel nedenleri genellikle yüksek kan basıncı olduğunu.

Diğer% 20 psikolojiktir. Uzun bir süre, doktorlar erektil disfonksiyon kişinin başının çoğunlukla olduğunu düşündüm. Şimdi bunun doğru olmadığını biliyorum. Yine, zihin ereksiyon büyük bir rol oynar. Belki nedeniyle siz ve eşiniz arasında anksiyete ya da diğer konularda ereksiyon kaybediyorsun. Doktorunuz size nedenini belirlemek yardımcı olabilir.