tatil tarifleri makyaj

Bir hindi veya tüm abartı ile kızartma olmayan bir tatil bayram nedir?

Çoğu kabak pasta tarifleri en az 1 krem ​​fincan ya da buharlaştırılarak tam yağlı süt ve 2 yumurta diyoruz. Kullanım yaklaşık 300 kalori ve yağ 30-38 gram kesmek için yağsız ve 3 yumurta akı buharlaştırılarak; Buy kahverengi ve-hizmet hakkında 1.100 ekstra kalori ve düzine başına yağ yaklaşık 100 gram kesmek için ekmek ruloları yerine yüksek yağ hilal rulo; krem peynir fincan başına yağ yaklaşık 16 gram kesmek için tatil dips, formalar ve cheesecakes yerine normal krem ​​peynir hafif krem ​​peynir kullanın; dips, yayılır ve patates yemekleri ekşi krema fincan başına yağ yaklaşık 320 kalori ve 35 gram kesmek için ( “Doğal Sevgiler” siyah-beyaz ve-inek gizlemek konteyner gibi) büyük bir tatma yağsız ekşi krema kullanın ; her 8 ons için yağ 36 gram ve 320 kalori kesmek için peynir günlükleri, meze ve yan yemekler az yağlı peynir kullanın; Gerçek mayonez ve yağsız ekşi krema bir karışımını kullanarak dips, meze ve yan yemekler yapın. Bu 1000’den fazla kalori ve mayo fincan başına yağ 132 gram keser.

Nitekim, biz tatil hakkında ne aşk – sık sık alamadım tüm bu zengin tatmin edici gıda. Biz daha sonra geri gitmek için, bizim sık birlikte yemek tabağı kadar yük. Sorun bu gıdalar yağ dolu olduğunu. ve çok fazla yemek – – mide ekşimesi eğilimli insanlar, çok fazla yağ için sadece sorunların istiyor.

Tatil gıdalar biz onlara doğru çekilmek neden olan, zengin, festival gıdalar, “Elaine Magee, MPH, RD, söyler.” Bunlar normalde yemem gıdalar ve biz onları şımartmak eğilimindedir. Bu belaya bizi alır budur.

Mutfakta, ücret hafifletmek için kullanabileceğiniz aşçılar hileler vardır. “Hiç kimse, geleneksel tatlar götürmek için burada,” Kilo Kaybı Kliniği olan Magee diyor ki, ‘Reçete Doktor.’ “Biz patates püresi, sos, doldurma, tatlı patates yapmanın bir yolu var ve tat ve bütünlüğünden ödün vermeden (yağ) pasta birkaç pound daha hafif.

Türkiye sos hafif bir sürüm yapmak lezzet kabın alt kısmında sos kahverengi bit kullanmak için, diye öneriyor. lezzet çünkü … “kahverengi bit, çok değil ‘damlayan.’ gerçek yağ çok fazla katmayın kremsi sos için, kullandığım yağsız yarı yarıya veya az yağlı ya da yerine gerçek yarı-ve-buçuk süt. ”

Magee kitabı Reflü bu önerileri sunuyor Kendime eğer Ne Yenir Tell Me

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba