Retro gidin: 12 ipucu mutlu bir evlilik için

 kolayca en güncel içerik bulabilirsiniz Okurlarımıza sağlamak için 2 yıl sonra arşivler içerik; en güncel bilgileri edinmek için, bizim arama kutusuna ilgilendiğiniz konuyu girin.

Eğer evlilik mutlu olmak için dedesi veya annenden ilişki ipuçları alabilir misiniz?

aynı cins arkadaşlar korumak için ayrı yataklarda uyku – Modern evli çiftler sadece onların mutlu bir evliliği anne ve dedesi başarılı stratejileri bazı taklit iyi yapabilir.

Keith Ablow tarafından, M.D. Harika bir adamla evlendi. Ama bir romantizm rut sıkışmış ediyoruz. Burada hala beslemek kocası ile istediğiniz ilişkiyi almak için yol haritası var; Bir mutlu bir evliliği kadın genç bir gelin gibi olduğu aşık olma hissi recapturing gizli bir yol olduğunu geçenlerde söyledi. o ve kocası yemeğe çıkmak, o kadar diğer insanların izleyeceğim – bir garson, onlar o gece, onların masada durur bir tanıdık ile bitti bir arkadaş – cevap veriyor …

İki yeni reissued kitaplar aslen 1913 yılında yayınlanan, Wives için Kocalar ve yapılmayacak için Yapılmayacaklar, mutlu bir evlilik için denenmiş ve gerçek-ipuçları yüzlerce içerir. eşleri için Önerileri gibi çerez içeren “onun gün işten sonra sizin için ev aramak zorunda izin vermeyin. Onun mandal-key dinleyin ve eşiğinde onu karşılamak” ve “gevezeliği eğer ile kocanı rahatsız etmeyin o yorgun.” Ve koca, scowl veya sever görünmüyor “ve” siz, eşiniz son derece güzel görünüyor düşünüyorum zaman aslında söz çekinmeyin “; hoş bir ifade yetiştirmek.

Bir ömür boyu sürecek bir büyük İlişki Kurmak İçin Bir Kılavuz: nesil olma fikri üzerine psikolojisi tarafından satılan var ‘otantik’ “Terrence Real, terapist, İlişkisel Yaşam Enstitüsü’nün kurucusu ve harika Evlilik co-yazar diyor. “Bu bize korkunç birbirlerine tedavi ve konuşmak için izin verdi. Bizim dedesi iyi biliyordu.

“Eski moda” uygulamalar için evlilik daha uzun ömürlü, istikrar ve zevk sunabilir? Evet, ilişki uzmanları konuştu söylüyor. Kendi ilişki içine bu Retro uygulamalarını birleştirmek için yollar okumaya devam edin.

(Yaptı) (iyi ve kötü ne gibi bir ilişkisi alışkanlıkları sizin anne-babadan öğrenir Başa Çıkma ‘ın Çiftler hakkındaki tartışmaya katılın:?. Destek Grubu kurulu)

“,” Teşekkür ederim “,” ben “her şeye sahip gibi görünüyordu ama özellikle bizim sevdiklerinize, günümüz sözlüklere kayboldu ifadeler vardır olabilir beni affet” ve “Lütfen.

50 yılı aşkın evli harika Evlilik yazarlar Lilo ve Gerard Leeds, vakit geçirdikten sonra, Real eşiniz size bir yabancı olur aynı nezaketi gerektiğine inanıyor. “Eşiniz konuşurken, kaba olmayın, saygılı olmak. Eski okul nezaket ve modern dürüstlük bir arada kullanın.” Ayrıca, o daha sevgiyle şeyler söyleyerek daha fazla tatlılık ve hassasiyet çalışıyor önerir.

Psikoterapist ve yazar Tina Tessina, PhD, aynı fikirde. “Nezaket günlük etkileşim için bir yağlayıcı gibi değil, her şey daha sorunsuz hale getirir.

Joyce Morley-Ball, EDD, Atlanta, Ga. Bir danışman, bazı özelliklerini ekler. “O şövalyelik ölmedi, onu göster. Onun ceket koymak için ona yardım, dışarıda soğuk olduğunda ona ceketini ver, bir su birikintisi üzerinde ona yardım, onun için kapıyı açmak, onu sandalye çekin sevgi Bu hareket olduğunu göstermektedir o önemlidir ve onun için saygı bir seviye var. ”

A Modern Day Sağlık Gıda?