keçiboynuzu: düşük libido için bir bitki, erektil disfonksiyon, ed

Azgın keçi ot yüzyıllardır Çin’de geleneksel ilaç olmuştur bir bitkidir. Bu düşük libido, erektil disfonksiyon, yorgunluk, ağrı ve diğer durumlar için kullanılır.

Bazı erkekler erektil disfonksiyon (ED) için ilaçlara doğal bir alternatiftir inanç azgın keçi ot alır. Hala ön rağmen, fikrini desteklemek için yeni kanıtlar var. 2008 yılında yapılan laboratuvar çalışması bulduğu ot blokları penise kan akışını kısıtlayan bir enzim etkileri bir bileşik. Epimedium keçiboynuzu şüphelenilen Aktif bileşen, ED için kullanılan bazı ilaçlar benzer bir fosfodiesteraz inhibitörü gibi hareket ettiği görülmektedir. erektil disfonksiyon için geçerli ilaçlardan daha – ve daha az yan etkilere neden – Dahası, çalışma azgın keçi ot teorik iyi işe yarayabilir belirtti.

Çalışma umut verici olmasına rağmen, sadece bir laboratuvarda deneylere dayalı. Bu azgın keçi ot kişilerde etkili ve güvenli bir tedavi olacağını olmadığını söylemek için çok erken.

Azgın keçi ot da damar osteoporoz ve sertleşme gibi diğer koşullar için bir tedavi olarak ele alınmıştır. Sonuçlar belirsiz olmuştur.

Azgın keçi ot kanıtlanmamış bir tedavi yöntemidir. Hiçbir kurulan doz yoktur. Bazı çalışmalar 6 gram ve 15 gram arasında bir gün kullandım.

Azgın keçi ot doğal besin kaynakları vardır.

Ben kupon kullanın; Ben mağaza marka satın almak; Ben indirim mağazasında alışveriş; Ben vitamin veya takviyeleri yapmayız