incelikle istenmeyen ebeveynlik tavsiye taşıma

Yeni anne genellikle ebeveynlik tavsiye almak – istediğini ya da değil – dedesi, arkadaşlar, ve hatta yabancılardan.

Ne yapalım

Bebeğinizin Gelişimi Bu Hafta

Bebeğiniz biraz problem çözücü olmaya başladığında bu yaş olduğunu. Onlara ana kadar o zor görevleri denemeye devam edeceğiz. Ve o bunu yapmak için motor becerilerini geliştiriyor!

kimse senin gibi bebeğinizi bilir, unutmayın. İçgüdülerine güven; Daha sonra değişiklik Biz örtülü var “ve, nazik, ile saldırgan öğüt verenlerin Cevap veya” Onlar, denemek, kadar izin vermezler Biz her zaman çocuk doktoru ile istişare “” teşekkür ederiz, biz bu düşünün gerekir ” konu;. kere değiştirmek unutmayın atın Araştırma bize uyku onu geri öğretti en iyi ve eski açılan raylı cribs güvensiz olduğunu bilmiyor olabilir iki ya da üç yıl önce ebeveynlik olan birisi;. açık fikirli olun Bazen biraz. içgörü yararlı olabilir. merak ediyorsanız, özellikle güvenlik ve sağlık tavsiyesi üzerine, çocuk doktorunuzla görüşün.

küçük bir irade olduğunu Sen fark olabilir

Sen merak olabilir

kaplara nesneleri koyarak Uygulama – Böyle fincan içine topları olarak; o şey son kez çalışmak ve aynı çözüm agai denemek yapılan hatırlıyorum; gördüğü nesnelere Noktası – Ya bunları size göstermek ya da istediğini anlatmak için; Ondan uzak bir oyuncak çekerseniz kızgın ya da sinirli olsun

Bebeğinizin küçülen bıngıldak (kafasına yumuşak nokta). bıngıldak muhtemelen artık çok daha küçüktür – bir parmak ucu büyüklüğünde; Büyüme çizelgeleri. Bebeğiniz ortasında değilse endişelenmeyin. Hiçbir mükemmel bir büyüme paterni var. Doktor ani değişiklikler ya da ağırlık kazanır aynı oranda uzun almaz bir bebek için görünebilir.

Infectio dan Bebek korunması; Bebeğin Vizyonu: Your Baby görün neler; Bebeğinizin Egzama için Yardım

Los İşitme Erken İşaretler; Your Kids Koruyun: Sizin Shot alın; Kreşler de Mikroplar: Sorular Ask