hiv ve aids: yaşam ve yönetme

HIV pozitif olmak, ölüm cezası değil. İşte HIV ile yaşamayı nasıl bilgi hazinesi var. virüs kontrolü değil, unutmayın – öylesin.

renk Topluluklar orantısız HIV / AIDS salgını etkilenmiştir. ırksal ve etnik azınlık topluluklarının HIV enfeksiyonlarının edinimi veya geçişini önlemek için çabalar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Aşağıdaki bilgiler, AIDS ayrımcılık ile başa çıkmak için yollarını öğrenmek yardımcı olabilir. Aynı zamanda daha iyi yardımcı ve HIV pozitif kişiler için vatandaşlık haklarını anlayabiliyorum.

Kim size söyleyebilirim çok kişisel bir karardır. Burada kim, ve nasıl HIV pozitif olduğunu başkalarına anlatmak için düşünmek gibi dikkate alınması gereken bazı şeyler vardır.

ve konuşma – – HIV hakkında çocuklara bu kadar önemli ve düşünmeye başladım için bazı ipuçları İşte nedeni.

diyet iyileştirmeler yapmak sağlığınızı ve ne kadar iyi hissediyorum artırabilir. İşte size yardımcı olabilecek birkaç ipucu. Bir diyetisyen (RD) size daha fazla rehberlik verebilir.

Eğer hastalık veya yaralanma nedeniyle çalışmak mümkün olmadığında sakatlık sigortası düzenli ödemeler sağlar. Eğer bir sakatlık ve AIDS varsa, sakatlık sigortası bir veya daha fazla türleri elde etmek mümkün olabilir.