altın planı

Bir devlet Pazarda, yukarı sağlık sigortası dört seviyelerine olabilir. Her plan tasarımı metal türü almıştır. Yani bu metal planları denilen duyabilirsiniz. Her plan tasarımı tüm temel faydaları kapsamalıdır.

faydaları çok büyük miktarda. Bu altın sağlığı planı bir platin planı daha ama daha az gümüş veya bronz seviyelerinde bir plan daha sağlık hizmetleri için ödeme anlamına gelir; Yüksek prim. Eğer platin hariç sigorta başka düzeyde olduğundan daha bir altın planı için her ay daha fazla ödeme; Alt dışarı cepten maliyetleri. Bir altın planı ile, her seferde ödediğiniz miktar böyle bir doktor görme veya reçete doldurma olarak sağlık hizmeti, bir bronz veya gümüş planı varsa ödeyecekleri daha az olsun.

Altın düzey plan kapsamının en üst düzeyde birine sahiptir. Bir bronz veya gümüş planı daha fazla sağlık hizmetleri kapsar, ancak bir platin planı daha az. Bir Pazarda sağlık sigortası satıyor her şirket en az bir altın düzeyinde planı sunmak zorundadır.

Eğer, doktor randevuları bir sürü var bekliyoruz birçok reçeteli ilaç gerekir, ya da diğer sağlık hizmetlerini gerekirse altın düzeyinde bir sağlık planı sizin için iyi bir seçim olabilir.

Altın planları var

sağlık sigortası yardıma mı ihtiyacınız var? Kişiselleştirilmiş eylem planı almak için birkaç soruları yanıtlayın.